Logo

Enstitü Yönetim

Sosyal Bilimler Enstitü Müdür V. Dr. Öğr. Üyesi, Tülay GÖRÜ DOĞAN
2007 yılında, Anadolu Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümünde lisans eğitimini tamamladı. 2007 yılında Anadolu Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Uzaktan Eğitim Anabilim Dalında doktora öğrenimine başladı. 2008 – 2009 yılları arasında, Erasmus Öğrenci Değişimi Programı kapsamında, Noordelijke Hogeschool Leeuwarden Üniversitesi, Eğitim ve İletişim Fakültesinde de eğitim aldı. 2012 yılında doktora derecesini aldıktan sonra, akademik yaşamına Çukurova Üniversitesinde başladı. 2014 – 2016 yılları arasında, Çukurova Üniversitesi İletişim Fakültesi, Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümüne yardımcı doçent olarak atandı ve Bilişim ve Enformasyon Teknolojileri Anabilim Dalı Başkanlığını yürüttü. Aynı zamanda, Çukurova Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Masaüstü Yayıncılık Biriminin kuruculuğunu üstlenen Dr. Görü Doğan, üniversitenin Kurumsal İletişim Gazetesi olan KampüsHaber Gazetesinin de tasarım koordinatörlüğü görevini yürüttü. 2016 yılında, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi İletişim Tasarımı ve Yönetimi Bölümüne Dr. Öğretim üyesi olarak atanan Dr. Görü Doğan, 2017 – 2019 yılları arasında, Fen ve Sosyal Bilimler Enstitülerinde Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. Dr. Görü Doğan’ın, açık ve uzaktan öğrenme, yeni iletişim teknolojileri, yeni medya, iletişim ve öğrenme ortamlarının tasarımı konularında ulusal ve uluslararası yayınları bulunmaktadır.

 

Sosyal Bilimler Enstitü Müdür Yardımcısı Öğr. Görevlisi  Nihan KOCAMAN PAVLOVIC
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümünde Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, İstanbul Teknik Üniversitesi, Mimarlık Bölümü, Restorasyon Programında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi, Mimarlık Bölümü, Restorasyon Programında Doktora eğitimine devam etmektedir. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde, Öğretim Görevlisi olarak başladığı akademik görevine, Alanya HEP Üniversitesinde devam etmektedir. Araştırma alanları içerisinde;arkeolojik alanlarda koruma-onarım teknikleri ve yöntemleri, arkeolojik alanlarda mimari konservasyon, arkeolojik alanlarda önleyici koruma, arkeolojik alanlarda çizim teknikleri, arkeolojik alanların sunumu, arkeolojik sit alanları, kırsal yerleşimler, arkeolojik sit alanları yönetimi, yerel halk odaklı koruma planları, arkeolojik alanların yönetim planlarında çalıştayların yeri, çocuklar ve arkeoloji, çocukların arkeolojik alanlarla etkileşimi, restorasyon kuramı, restorasyon tarihi konuları yer almaktadır.

 

Enstitü Sekreteri Dilara DURAK

Akdeniz Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde lisans eğitimini tamamladı. 2010 yılında Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Ortaöğretim Sosyal Alanlar Eğitimi Anabilim Dalı (Felsefe) Tezsiz Yüksek Lisans Programından mezun oldu. 2017-2018 yıllarında üniversitemizde Fakülte Sekreteri olarak görev yapmıştır. 2018-2019 akademik yılından itibaren Enstitü Sekreteri olarak görev almaktadır.
 

foot